Registrační formulář BIKE HERO

Nově je možné startovní balíček objednat také jako dárek. Do výše uvedeného formuláře uvádějte vždy údaje obdarovaného. Naopak do tohoto pole označeného jako "Doručovací adresa" uveďte celé své jméno, vaší adresu včetně PSČ a váš e-mail. Na tuto adresu vám poté bude zaslán dárkový poukaz spolu se startovním balíčkem.
V případě, že si vyberete startovní balíček BIKE HERO ACTIV, není potřeba v rámci této objednávky uvádět požadovanou velikost finisherského dresu. E-mailu vám následně přijde potvrzení objednávky, které bude mimo jiné obsahovat také velikostní tabulku jak pánského, tak dámského dresu. Velikost dresu si tak budete moci v klidu vybrat. K dispozici budou pánské dresy (M, L, XL a XXL) a dámské dresy (S, M a L). Velikostní tabulky zároveň naleznete i na našem Facebooku. Výběru velikosti věnujte prosím zvýšenou pozornost, materiál THINK 505 je do jisté míry pružný a měl by se tak v rámci možností přizpůsobit různým typům postav. Chceme tímto upozornit, že dresy neprodáváme. Dres je originál, samostatně neprodejný, vyhotovený vždy na zakázku, nejsme a nemůžeme být eshop. Jedná se o odměnu, za úspěšné absolvování BIKE HERO. Z výše uvedeného důvodu není možné již vybrané velikosti měnit, a to z žádného důvodu.

Vyplněním a odesláním tohoto registračního formuláře účastník potvrzuje, že se seznámil s obsahem webového rozhraní na adrese www.bikehero.cz, zejména pak, že bere na vědomí informace o zpracování osobních údajů v sekci Kontakty - odkaz GDPR, že se řádně seznámil s desaterem pro absolvování Bike Hero v sekci propozice a se Všeobecnými smluvními podmínkami Bike Hero, v sekci Kontakty, odkaz – Všeobecné smluvní podmínky, a že s nimi bez výhrad souhlasí a zavazuje se je dodržovat.